• Kırklareli Otogarı No:8 Kırklareli Merkez
  • +90 532 11 11 039

Nişikli Turizm San. ve Tic. A.Ş.

Yurtiçi ve Yurtdışı Turlar

Yurtiçi ve Yurtdışı Turlar

Yurtiçi ve Yurtdışı Turlar

Yurtiçi Turları

Türkiye’nin sayısız doğal ve tarihi güzelliklerini yerinde görmek ve bulunduğunuz bölgenin eşsiz iklimini hissetmek için yurt içi turları ile konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz. Dilerseniz ailenizle, dilerseniz sevdiklerinizle planlayıp unutulmaz anlar yaşayabileceğiniz yurt içi turları, size ülkenin pek çok nadide bölgesini görme imkanı sunuyor.

Mükemmel kahvaltısı ile ünlü olan Karadeniz turları, Karadeniz’in yöresel tatlarını deneyimleme imkanı sunuyor. Görülmeye değer alanlardan bir diğeri olan Kapadokya bölgesi de yılın her mevsimi yoğun ziyaretçi alan bölgelerden bir tanesi oluyor. Kapadokya turları ile hayranlık uyandıran peri bacalarını ziyaret edebilir, Kapadokya semalarında balon turu yaparak bu göz alıcı manzarayı farklı bir açıdan izleme şansına sahip olabilirsiniz. Farklı bir deneyim arzu ederseniz, Kıbrıs turları da size uygun seçenekler arasında bulunuyor. Eğlence anlayışı ve hareketli sokakları ile içinizi ısıtacak olan Kıbrıs’ta tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yurtdışı Turları

Dünya’da görülmeye değer pek çok ülke, doğal ve tarihi güzellik bulunuyor. Farklı kültürlere ait yapıları ziyaret etmek, farklı lezzetler deneyimlemek ve uygun fiyatlı yurtdışiı turlar ile pek çok yeri gezebilmek için yalnızca gideceğiniz rotayı belirlemeniz yeterli oluyor.

Vizesiz Yurtdışı Turları

Vize sürecini beklemek için vakit harcamadan da yurt dışı turu yapma şansınız bulunuyor. Birçok ülkeyi kolayca ziyaret edebileceğiniz vizesiz turlar, farklı ülkeleri vize almadan ziyaret etmenize olanak tanıyor. Vizesiz uzak doğu turları ile bambaşka bir kültür yolculuğuna çıkabilir, Tayland turları ile gezmenin tadını çıkarabilir, cruise turları ile engin maviliklere açılabilir ya da vizesiz turlar ile yeni yılda unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.